Polityka prywatności

Polityka prywatności

 1. Indywidualna Praktyka Lekarska dr hab. n med. Małgorzaty Walentowicz-Sadłeckiej oraz Prywatnego Gabinetu Lekarskiego Pawła Walentowicza (Ursa Ginekologia) przywiązuje szczególną wagę do ochrony prywatności użytkowników Serwisu i bezpieczeństwa przetwarzania ich danych osobowych. Niniejsza Polityka jest dokumentem informacyjnym i nie zastępuje polityki bezpieczeństwa, prowadzonej przez Ursa Ginekologia zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.
 2. W zakresie gromadzonych danych, będących danymi osobowymi w świetle przepisów o ochronie danych osobowych, administratorem danych jest Indywidualna Praktyka Lekarska dr hab. n med. Małgorzata Walentowicz-Sadłecka oraz Prywatny Gabinet Lekarski Paweł Walentowicz.
 3. Użytkownikom przysługuje prawo wglądu do dotyczących ich danych osobowych oraz prawo do ich poprawiania i usunięcia oraz prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w przepisach ustawy o ochronie danych osobowych. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić ani usunąć.
 4. W celu właściwego funkcjonowania serwisu oraz osiągnięcia zamierzonego celu, w ramach serwisu zbieramy i przechowujemy następujące dane:
  • nazwisko, imię, adres zamieszkania
  • adres email, numer telefonu
  • wszelkie informacje związane z uzyskaniem połączenia z naszym serwerem www, w szczególności adres IP, nazwa przeglądarki, data i godzina nawiązania połączenie, itp.
 5. Podany numer telefonu komórkowego wykorzystywany będzie wyłącznie do celów związanych z obsługą zamówionych usług medycznych w Indywidualnej Praktyce Lekarskiej dr hab. n med. Małgorzaty Walentowicz-Sadłeckiej oraz w Prywatnym Gabinecie Lekarskim dr n med. Pawła Walentowicza. Na podany numer mogą być wysyłane sms’y informujące o stanie rejestracji i przypominające o zbliżających się terminach umówionych wizyt.
 6. Adresy email wykorzystywany jest jako nazwa użytkownika w procesie logowania do systemu rejestracji internetowej oraz do przesyłania informacji związanych z umówionymi usługami. Ponad to Ursa Ginekologia zastrzega sobie prawo do przesyłania krótkich informacji związanych z prowadzoną działalnością medyczną.